O Nas

Misja BUBU Studio


BUBU Studio to miejsce spotkań, przestrzeń dla profesjonalistów, artystów i warszawskie miejsce pracy. To kompaktowe cztery ściany dające pełnie możliwości w projektach fotograficznych, produkcyjnych i kreatywnych. Stworzone przez Aleksandrę i Jackoba - fotograf i projektanta, którzy niezmiennie od wielu lat znajomości na wielu płaszczyznach wymieniają się swoimi doświadczeniami wspólnie tworząc nietuzinkowe projekty oraz nowe miejsce dla artystów na mapie Warszawy.

Mieścimy się na Warszawskiej Woli w starym magazynowym budynku przy ul. Kolejowej 11/13. - 10 minut spacerem od stacji metra Rondo Daszyńskiego. Jesteśmy kompaktową przestrzenią do produkcji sesji zdjęciowych, nagrań video oraz do organizacji mini warsztatów. 

Tworzymy miejsce jasne, spokojne dla każdego typu zleceń, ale nie ukrywamy, że jako ludzie 
wywodzący się ze ,slow’ działań chcemy iść również w tym kierunku. Ta przestrzeń to ukłon w szczególności do małych marek odzieżowych, które od zawsze szukały w Warszawie kreatywnego, lekko alternatywnego miejsca do produkcji sesji. Jasna przestrzeń z dziennym światłem pomoże Wam nagrać content na social media, wszystkie narzędzia studyjne pomogą wykonać sesję do sklepu, katalogu, lookobooka.

Szukasz miejsca na przeprowadzenie transmisji na żywo, lub zrobienia przymiarek kolekcji? 
Jesteśmy właśnie po to i po wiele więcej - wszystko tworzy Wasza wyobraźnia! 

To my tworzymy Bubu Studio!


Jackob Buczyński - projektant działający w idei upcyclingu. Samouk i pionier polskiej mody drugoobiegowej.

Aleksandra Sędek - fotograf, grafik komputerowy. Założycielka Studio Wataha. Od lat związana z branżą sportową.
Szukaj